Jestem wykończona. W te Święta nawet nie miałam czasu, by poczuć odpowiedni klimat i ...hmmm tę magię ;)
Przed chwilą wróciliśmy z wesela (tak, było w niedzielę!). Bardzo fajnie się wybawiliśmy. Poznałam lepiej Adama kolegów ze studiów i muszę przyznać, że są fantastyczni. Co tu dużo mówić - aż bolą mnie policzki od ciągłego śmiechu.
Długa droga do domu wcale nie nudziła. Widoki zapierały mi dech w piersiach i tylko, co chwila, wydawaliśmy z siebie okrzyki zachwytu.
Przed chwilą wróciliśmy z wesela (tak, było w niedzielę!). Bardzo fajnie się wybawiliśmy. Poznałam lepiej Adama kolegów ze studiów i muszę przyznać, że są fantastyczni. Co tu dużo mówić - aż bolą mnie policzki od ciągłego śmiechu.
Długa droga do domu wcale nie nudziła. Widoki zapierały mi dech w piersiach i tylko, co chwila, wydawaliśmy z siebie okrzyki zachwytu.
Dziś zdjęcia z sobotniej rodzinnej imprezy :) W końcu mogę Wam pokazać idealne buty na zimę - antypoślizgowa podeszwa, stabilny drewniany obcas odporny na zadrapania i zmiany koloru, do tego ciepły kożuch w środku i skóra odporna na przemoknięcie :) To nie jest reklama ;)
I'm so tired. This Christmas I have no time to feel the right climate and the magic ... ;)
We have just returned from a wedding party. I met Adam's friends and I have to admit that they are fantastic. What can I say - my cheeks hurt, because I was laughtering all the time. The long road home wasn't bored. Winter views were so amazing.
Today I show you my pictures of Saturday family event :)
wszystko perfekcyjne <3 te rękawiczki <3 a Twoje włosy! idealne wśród tego zestawu <3
OdpowiedzUsuńoficjalnie zostałam Twoją fanką!!:P
OdpowiedzUsuńjestem oczarowana!!!! :)
OdpowiedzUsuńnaprawdę fajnie! uwielbiam Cię i Twoje buty ;)
OdpowiedzUsuńuwielbiam Cię. ;)
OdpowiedzUsuńsłodko i elegancko.
OdpowiedzUsuńkokardkowa bransoletka jest przeurocza. ^^
buty wyglądają na bardzo porządne :)
oczywiście wszystko pasuje idealnie. po raz kolejny nie mogę oderwać wzroku od Twojego płaszcza - cudny jest!
I love the coat, gloves and hat. Wonderful outfit!
OdpowiedzUsuńindia b.
Zaniemówiłam - po raz kolejny wyglądasz obłędnie! Wszystko jest tak cudowne, że nawet nie wiem co konkretnie mam chwalić, więc będę kontynuowała podziwianie w milczeniu :)
OdpowiedzUsuńJesteś ideałem, inspiracją, wdziękiem... jesteś doskonała :)
OdpowiedzUsuńBardzo podobną torbę znalazłam pod swoją choinką :) Idealnie!
OdpowiedzUsuńNo super !:) Zawsze tak promieniejesz na zdjęciach
OdpowiedzUsuńjestem zakochana w Twojej torbie!!! :*
OdpowiedzUsuńbuty rzeczywiście wyglądają bardzo solidnie :). Nie mogę się doczekać zdjęć z wesela ;>
OdpowiedzUsuńO M G!!! IDEALNIE<33333 Uwielbiam Cie<3
OdpowiedzUsuńdołączam się do zachwytów:)torba boska!!!skąd konkretnie???
OdpowiedzUsuńzestaw doskonały
OdpowiedzUsuńjesteś cudowna! ; d
OdpowiedzUsuńi really love your style and your haircolour. amazing! :)
OdpowiedzUsuńjesteś perfekcyjna w każdym calu:*
OdpowiedzUsuń:)
kolejny boski look w Twoim wykonaniu :)
OdpowiedzUsuńZgadzam się!! U Are Amazing
OdpowiedzUsuńNo i zapraszam do mnie, już obserwuje :)
ale dziś grzecznie i uroczo :) tylko ta grzywa spod czapy zwiastuje chochlika :D
OdpowiedzUsuńcudownie! juz nie wiem co wiecej napisac:D :*
OdpowiedzUsuńta bransoletka jest przesliczna!!wygladasz uroczo
OdpowiedzUsuńNa pierwszym zdjęciu wyglądasz jak stworek z bajek :) Bardzo pozytywnie :)
OdpowiedzUsuńjak zrobiłaś sobie taki efekt na włosach? (:
OdpowiedzUsuńoj czy Ty zawsze musisz wyglądać tak perfekcyjnie?! :D wszystko nieziemsko mi się podoba, chętnie zamieniłabym się z Tobą na szafy ;) ps. jakim aparatem robisz zdjęcia? jakość aż razi w oczy, jest genialna :D :*
OdpowiedzUsuńIdealne buty ♥
OdpowiedzUsuńja chce Twoje wszystko :)
OdpowiedzUsuńpięknie wyglądasz, uwielbiam Twoje sety:)
OdpowiedzUsuńSuper świetna stylizacja! A kolor włosów wygrywa.. :)
OdpowiedzUsuńtorba rozbraja.. z resztą jak i buty, sukienka, płaszcz:D całość<3
OdpowiedzUsuńWyglądasz bajecznie :)
OdpowiedzUsuńSuper jak zawsze, ale zestaw z koszulka z lisem i szara czapa jest moim nowym ulubionym u Ciebie!
OdpowiedzUsuńJakis przepis na to zeby tak genialnie wychodzic na zdjeciach?Zapraszam do obserowania moich poczynian: Gefanka- blog
OdpowiedzUsuńŚlicznie wyglądasz! :D
OdpowiedzUsuńZnowu wyglądasz obłędnie i wciąż się nie nudzisz :)))
OdpowiedzUsuńboski płaszcz! na tym pierwszym zdjęciu wyglądasz jak jakiś chochlik z bajki... ale dobrze ubrany chochlik:P
OdpowiedzUsuńSuper prezent!!
OdpowiedzUsuńPerfekcyjny zimowy zestaw, wyglądasz uroczo! <3
OdpowiedzUsuńI znów pięknie wyglądasz! Nie wymieniam co mi się podoba, bo podoba mi się wszystko :)
OdpowiedzUsuńP.S Jeśli ktoś zrobi kiedyś napad na Twoją szafę, to możesz być pewna, że to będę ja ;)
Super buty! Ile kosztowały? :) Czekam niecierpliwie na fotorelację z wesela!!:)
OdpowiedzUsuńbuty sa cudowne!
OdpowiedzUsuńpeleryna jest boska!!!!
OdpowiedzUsuńnie wiem co konkretnie napisać, bo podoba mi się wszystko :)
OdpowiedzUsuńwyglądasz prześlicznie!
OdpowiedzUsuńa pokażesz fotki z wesela ? jestem ciekawa jak wygladałaś ;)))
OdpowiedzUsuńDziękuję Wam bardzo :*
OdpowiedzUsuńZdjęcia z wesela są marne, ale postaram się coś wybrać. Zestaw miałam prosty, bo odpowiednia sukienka doszła dopiero wczoraj (czyli po weselu ;/) i musiałam radzić sobie jakoś z tym co miałam w szafie :)
przekonuję się do twojego koloru włosów:)))
OdpowiedzUsuńzestaw jak zwykle cudny:)
So cute, your outfit! And I adore you cape!
OdpowiedzUsuńahh buty są absolutnie genialne!
OdpowiedzUsuńWyglądasz bajkowo! :) Czekam na zestaw z wesela :)
OdpowiedzUsuńFaktycznie - buty wyglądają na bardzo ciepłe i stabilne.
OdpowiedzUsuńBardzo fajny zestaw : )
buty świetnie i rzeczywiście wyglądają na wygodne ;) outfit po prostu perfekcyjny, tylko tyle jestem w stanie napisać ;)
OdpowiedzUsuńŚwietne buty, jak i cały look. Pelerynka bardzo, ale to bardzo mi się podoba ;)
OdpowiedzUsuńz postu na post wyglądasz co raz piękniej! moją mamę zachwyciłaś lisem, tak, że sama sobie takiego zamówiła. mnie urzekają tu kokardki:) pozdrawiam!
OdpowiedzUsuńsłodko! uwielbiam ten Twój asosowy płaszcz i te fajowe rękawiczki :)) uroczy prezent dostałaś!
OdpowiedzUsuńDoskonale:) Uwielbiam cię w takich zestawach!
OdpowiedzUsuńa ja napiszę że okropnie, strasznie, paskudnie ,wstrętnie ,źle ,nieładnie, bez polotu , miernie, licho, fatalnie....to kompletnie nie pasuje do Ciebie ;-)
OdpowiedzUsuńWszystko pasuje do siebie idealnie - bardzo przemyślana stylizacja ;)
OdpowiedzUsuńi wiesz co? przekonałas mnie do zakupy zakolanówek ;)
zapraszam do mnie www.swiat-katarzyny.blogspot.com
wygląd butów + Twój opis = ideał ;p
OdpowiedzUsuńJakie fajne butki ! Idealne na zimę i takie efektowne :) Rzucające się w oczy obuwie - to jest to :D
OdpowiedzUsuńBardzo i się podoba :)
OdpowiedzUsuńten zestaw jest perfekcyjny. bardzo mi się podoba!!!
OdpowiedzUsuńCałość świetna! :)
OdpowiedzUsuńPelerę pragnę odkąd zobaczyłam podobną na stronie topshop :) niesamowity kolor włosów - idealnie się wpasuje do tego zestawu ;)
OdpowiedzUsuńTaki płaszcz to istne marzenie!
OdpowiedzUsuńwidzę, że i tutaj furorę robi camelowy płaszcz, zupełnie jak i u mnie, piękny ! !
OdpowiedzUsuń