piątek, 19 października 2012

Drzwi

 ENGLISH VERSION
Czyżby moim piątkowym rytuałem miały stać się mieszkaniowe posty? :) Dzieje się tak chyba dlatego, że weekend to najbardziej pracowity, a także produktywny dla nas czas. Od czwartku mam więc już dobrze zaplanowaną listę zamierzeń i obowiązków na te wolne dni :)
Wczoraj przez 3 godziny siedzieliśmy z przyjaciółmi debatując nad drzwiami. Moim marzeniem były podwójne drzwi do sypialni, jednak ze względu na układ ścianek, musieliśmy zrezygnować. Czuję się troszkę zrezygnowana, jednak z drugiej strony wiem, że tak będzie dużo ładniej i praktyczniej. 

Zwracaliście kiedyś uwagę na drzwi we wnętrzach typowo skandynawskich? Stosowane są raczej oszczędnie, gdyż tutaj liczą się wolne przestrzenie, swoboda i dużo światła. Otwory w ścianach zwieńczają przepiękne białe opaski, a jeśli już znajdziemy drzwi, to w większości przeszklone bądź właśnie te podwójne, szeroko rozwierane. Muszę przyznać, że nawet proste, białe drzwi mają w sobie wiele uroku. Różny układ kasetonów, korona, czy świetne proste klamki lub gałki zdecydowanie trafiają w mój gust. Drzwi nawet najprostsze, ale drewniane, zawsze wyglądają wspaniale.


 
« Nowszy post Starszy post »

12 komentarzy

 1. uwielbiam takie jasne wnętrza, może dlatego,że sama mieszkam raczej w ciemniejszych;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle marzycielka...

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne wnętrza! Też uwielbiam podwójne drzwi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne inspiracje, skandynawski design, białe ściany, prostota i minimalizm.. I like it

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne mieszkanka :) bardzo chciałabym aby w moim przyszłym "domku" było tak dużo światła i przepatrzeni jak na tych "folderowych" zdjęciach!

  OdpowiedzUsuń
 6. też mi się mażą podwójne drzwi do pokoju, tylko że w małych mieszkaniach to ponoć takie niepraktyczne...

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne inspiracje, bardzo lubię jasne wnętrza <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo lubię Twoje piątkowe posty i dla mnie też jest to już rytuał :) Biel <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak, drewniane drzwi to podstawa! :-) A wbrew pozorom wcale nie muszą być droższe...

  OdpowiedzUsuń
 10. O tak! Proste białe drzwi to jest taki popularny niedobór na jaki cierpią polskie mieszkania w blokowiskach. Chociaż na brak przestrzeni cierpią oczywiście bardziej ;)
  Ale tak sobie myślę, że w mojej kawalerce zamiast tych przeszklonych tandetnych sklejek idealne byłyby podwójne skandynawskie, koniecznie drewniane drzwi. Tylko wyburzę ścianę i będzie idealnie :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Popularne Posty

Instagram