niedziela, 8 września 2013

Workspace

 
 

Pamiętacie swoje pierwsze biurko, przy którym odrabialiście lekcje, czytaliście książki, pisaliście pamiętniki czy listy do przyjaciółek. Dzisiaj dorosłe biurko wiele nie różni się od tamtego, ponieważ tak samo jak kiedyś, służy głównie do pracy, ale i do rozrywki. Skoro spędzamy przy biurku tyle czasu, dobrze zorganizować sobie tę przestrzeń tak, by w pełni się z niej cieszyć i z niej korzystać. Te zdjęcia są przykładem na to, że kąt do pracy może być także atrakcyjną częścią domu i wcale nie musi być nudny :) 

Który pomysł przypadł Wam najbardziej do gustu?
« Nowszy post Starszy post »

17 komentarzy

 1. Kącik z drugiego zdjęcia podoba mi się najbardziej, jest jasno i przyjemnie a przy tym jest ogromny blat, i mnóstwo półeczek na wszystkie nasze rzeczy potrzebne przy pracy i do tego ściana inspiracji, czegoś chcieć więcej? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie pierwsze zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie przykłady są piękne i urocze. Krzesła extra, ale tylko na zdjęcia. Mam wątpliwości czy pracując na nim kilka godzin dziennie dalej będzie tak fajnie. Chyba raczej funkcjonalnościa to one nie grzeszą.

  nkkb

  OdpowiedzUsuń
 4. zdjęcie trzecie oraz dwa ostatnie - to moi faworyci. i powiem Ci w tajemnicy, że ja korzystałam z biurka tylko w podstawówce, do dzisiaj gdy mam coś napisać robię to na przysłowiowym kolanie...
  pozdrawiam! ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne te kąciki

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnie zdecydowanie wygrywa :-)
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie biurko zmotywowałoby mnie do opuszczenia łóżka z laptopem :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne :)! Mnie najbardziej podoba się ostatnie i już zastanawiam się gdzie wcisnąć do swojego mieszkania tak zorganizowane biurko.

  OdpowiedzUsuń
 9. ostatnie zdjęcie zdecydowanie bardzo w moim stylu :O

  OdpowiedzUsuń
 10. trzecie zdjęcie ;)0


  zapraszam .,

  www.live-style20.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Mnóstwo wspaniałych, inspirujących zdjęć. Czuć skandynawskie klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 12. zdjęcie numer dwa! tylko bez tego kosza na śmieci... :)
  hmm.. ostatnie też jest ciekawe;>

  OdpowiedzUsuń
 13. Wyglądają fajnie i stylowo te miejsca, pewnie można się trochę zainspirować. Szkoda tylko, że prawie w żadnym nie ma miejsca na komputer stacjonarny, co raczej mało praktyczne jest;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Drugie i czwarte zdjęcie wywarły na mnie największe wrażenie. Wystarczy trochę inwencji i już jest ciekawie. Ja sama na swoim biurku mam malutki manekin ubrany w klasyczną sukienkę, na którym wieszam sobie różne drobiazgi. Natomiast odkąd pamiętam nad biurkiem znajduje się tablica korkowa pełna wspomnień - biletów, zdjęć, pocztówek...

  OdpowiedzUsuń
 15. Jestem na etapie tworzenia przestrzeni przy biurku do pracy. Post 100% mi się przyda :)

  OdpowiedzUsuń
 16. jestem zachwycona pierwszym zdjęciem:)

  OdpowiedzUsuń

Popularne Posty

Instagram