niedziela, 9 marca 2014

Małe rozstania

Ostatni moment by nacieszyć się wełnianymi ubraniami i akcesoriami. Pomimo czysto ciążowych skojarzeń, bardzo lubię ten moherowy mocno rozkloszowany sweter. Z żalem rozstanę się też z moim ulubionym błękitnym szalem, który tak perfekcyjnie rozjaśniał szarości. Nie będę tu jednak narzekać, bo te małe rozstania wcale mnie nie martwią. Wiosna działa na mnie niezwykle motywująco. Cały mój tydzień składa się z dobrze zaplanowanych i wyczekiwanych aktywności, na czele z ulubioną siatkówką. Chyba w końcu po latach, przyszło mi podziękować systemowi edukacji za zajęcia wychowania fizycznego. Tak, aktywność i ciągłe zajęcia sprawiały, że człowieka przepełniało szczęście i dobra energia. Tak więc, w tym momencie, serdecznie pozdrawiam moich (prawie) wszystkich nauczycieli - dobra robota! :)

 
photos by Adam
  coat, sweater - COS,       jeans - no name,        shoes - vintage,    bag - MAKO bags,    scarf - hand made
« Nowszy post Starszy post »

11 komentarzy

 1. Ekstra jest to COSowe swetrzysko! Ja też z rozrzewnieniem wspominam zajęcia wf-bardzo lubiłam grać w siatkówkę, kosza i tenisa stołowego :) Moja siostra jest już z pokolenia, które ratuje się przed wfem zwolnieniami od lekarza, kompletnie tego nie rozumiem. Podziwiam, że nadal sport nie jest Ci obcy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aaa Zuza, wróć do poprzedniego szablonu! W tym się połapać nie da :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystko ładne, szczególnie płaszczyk, ale plizzzz wywal buty, znoszone są maksymalnie i psuje resztę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Buty bardzo vintage...bardzo fajny sweter. Martyna

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteś zadowolona z torby? Zastanawiam się nad jej zakupem, ale boję się, że szybko się zniszczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo, noszę ja do pracy, codziennie, wypchaną po brzegi. Nie dbam jakoś specjalnie, a nadal wygląda porządnie. Ślady użytkowania widać jedynie trochę na rączkach. Żadna moja torba tyle nie przetrwała.
   pozdrowienia

   Usuń
  2. bardzo dziękuję za odpowiedź :)
   pozdrawiam!

   Usuń

Popularne Posty

Instagram