piątek, 27 marca 2015

Drewniane drzwi
Już od dawna nie pojawił się na blogu typowo wnętrzarski post. Pomyślałam więc że opowiem Wam troszkę o rzeczach, które w naszym domu kocham najbardziej. Zacznę od tego, że 'ukochane' równa się dla nas 'drewniane', bo uwielbiamy drewno we wnętrzu i urządzając dom, głównie skupialiśmy się na tym surowcu. Wymarzone i ukochane drewniane drzwi z szybkami to moja duma i chyba nigdy nie przestanę ich uwielbiać.

Te dwa lata temu, kiedy urządzaliśmy dom, strasznie trudno było znaleźć ładne, proste i dobre jakościowo drzwi. Było to wręcz niewykonalne, a że budżet mieliśmy ograniczony, musieliśmy kombinować. Znajomy stolarz, mimo niechęci do nietypowego projektu, zajął się tym tematem. Kiedy pokazaliśmy mu zdjęcia inspiracji i narysowaliśmy kilka projektów, szybko zrozumiał, o co nam chodzi.
Gdy wzięłam dziś aparat i pobiegałam od sypialni do przedsionka, koty pędziły za mną z góry na dół, manewrując między moimi nogami, stacjonując na balustradach, na wycieraczce, na łóżku... Wszędzie. Trudno było się opędzić, a zresztą kto bym tam chciał pozbyć się tak wdzięcznego towarzystwa :)
Swoją drogą, ulubionymi drzwiami Frysia, są te od sypialni. Staje łapami rano na klamce i zagląda do środka. Na szybce wiecznie widać odciśnięty mokry nos. Nie potrafię się gniewać, uwielbiam ten widok z rana :)


« Nowszy post Starszy post »

11 komentarzy

 1. Piękne wnętrze i cudowne kociaki! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. pięknie macie w domu :) a koty są przeurocze <3

  OdpowiedzUsuń
 3. też mamy w dom białe, drewniane drzwi (ale w bardziej minimalistycznym wydaniu) i kochamy je równie mocno :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudownie! :) I tylko tyle napiszę, bo wszystko tu jest cudowne :) A koty najlepsze :)))
  Pozdrawiam
  Gosia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Drewniana podłoga, okna i drzwi, to taka podstawa do tworzenia ładnego wnętrza. Pięknie i klimatycznie u Was, również za sprawą małych natrętów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. przepiękne wnętrza, mi niestety do posiadania i urządzania domu jeszcze daleeeeeeko :)
  przy okazji, niesamowicie intrugują mnie te kropki na ścianie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Są koty, kocie miny, jest Twój "mysi ogonek" i to połączenie bieli i drewna, które uwielbiam, wiadomo, po skandynawsku! Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne macie drzwi. Proste z szybkami, że aż oryginalne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeju, świetnie to wygląda! 100% w moim guście :)

  OdpowiedzUsuń

Popularne Posty

Instagram