niedziela, 10 kwietnia 2016

Sposób na romantyczne upięcie - niski kok


Wiem, że mój nisko upięty kok, z ostatniego posta, bardzo się Wam spodobał. Przyznam, że to fajna odskocznia od mojej typowej fryzury i ostatnio często się tak czeszę.

 Cóż, nie będzie to nic wielkiego ani skomplikowanego, bo ja sama  nigdy nie byłam specjalistką od wymyślnych fryzur, ale wiem w czym czuję się najlepiej. Taka romantyczna wersja standardowego koczka na pewno sprawdzi się w niejednej sytuacji, a przy tym, to bardzo proste upięcie, które wykona każdy, w dosłownie kilka sekund.
 Pracę ułatwia tzw. pączek (donut), który znajdziecie, np. w h&m, ale jeśli macie bujną czuprynę wystarczy, że swobodnie zwiniecie swoje włosy. Ja mojego pączka wkładam pod zaczesane włosy, dość nisko przy szyi. Końcówki włosów zakręcam dość mocno dookoła pączka i spinam wsuwkami :)
To chyba jedno z najprostszych upięć jakie istnieje, więc na pewno sobie poradzicie. Możecie wykonywac je bardzo perfekcynie (na gładko) lub, tak jak ja, nieco niedbale.
Myślę, że pięknie takie upięcie będzie wyglądać także, jeśli wepniecie w koczka kwiaty. A co tam, bądźmy romantyczne na wiosnę :)


« Nowszy post Starszy post »

2 komentarze

  1. Pieknie!!! Przy najblizszej wizycie w H&M kupie sobie takiego paczka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna, prosta fryzura. A skąd koronkowa bluzeczka?

    OdpowiedzUsuń

Popularne Posty

Instagram