czwartek, 25 sierpnia 2016

Skórzane mokasyny i zwiewna koszula


W ostatnim poście (TUTAJ) pokazywałam Wam, jakie dwie pary butów wybrałam dla siebie na początek jesieni. A ten przejściowy moment był dla mnie zawsze problemowy. Wiadomo, chciałoby się jak najdłużej zachować dla siebie letnie akcenty, bo tych jesienno-zimowych i tak mamy w roku aż za wiele. Jednak gdy się jest zmarźlakiem, trudno wytrzymać w sandałach, bez względu na to, jak bardzo się je lubi ;)


W tym roku, postawiłam na buty, które zakrywają stopę na tyle, by spokojnie założyć je o chłodnym poranku, a zarazem na tyle lekkie, by sprawdziły się i w jesiennym słońcu.  
 Dzisiaj więcej zdjęć moich mokasynów, a także białej zwiewnej koszuli, która tak Wam się podobała ostatnio. Bardzo lubię takie zwiewne ubrania, nawet kiedy słyszę, że wyglądam w nich trochę jak chłop pańszczyźniany. Nie przeszkadza mi to :)


Zdjęcia - Adam
bluzka - zara             spodnie - cubus                torebka - zofia chylak,        buty - h&m premium,       okulary - Ray ba,     zegarek - Fossil
« Nowszy post Starszy post »

6 komentarzy

  1. ta koszula jest dostępna tylko w rozmiarze m? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ta koszula dostępna jest tylko w rozmiarze m? :)

    OdpowiedzUsuń
  3. To jest właśnie ten moment w roku, kiedy nie wiem jakie buty ubrać. Baletki czasami są za lekkie a półbuty już za mocne... :) ehhhh :)

    OdpowiedzUsuń

Popularne Posty

Instagram