
Na różowo... to ja lubię być wiosną. U mnie to jest trochę tak, jak z różowymi okularami - zmieniają punkt widzenia.
Szczerze, pewnie kochałabym tę koszulę jeszcze bardziej, gdyby była biała, jednak od czasu do czasu warto wyjąć z szafy coś mniej oczywistego, a bardziej optymistycznego. Róż jest jednym z tych kolorów, który nie nudzi się aż tak bardzo. Co roku, wyciągam coś różowego i już nie czuję się w tym tak dziecinnie czy infantylnie. Z roku na rok, ten róż na mnie staje się bardziej świadomy.
Początek tej cudnej, słonecznej wiosny, spędziliśmy na pracy w domu, na pracy w ogrodzie, na pracy w biurze (pracowite z nas stwory, hah)... trochę na chorowaniu, a trochę na planowaniu. W tym roku bowiem, chcielibyśmy spędzić Święta nieco inaczej. To taki trochę przypadek, a może i odrobinkę ucieczka przed jajkami, których nie mogę jeść, a które uwielbiam...



koszula - h&m trend, jeansy - pull&bear (MOM), torebka - zofia chylak, buty - h&m premium, zegarek - daniel wellington, pasek - lumpeks




Boska jest ta koszula!
OdpowiedzUsuń:*
Usuńkoszula jest czaderska, szkoda, że jej nie widzę na stronie bo bym chętnie kupiła identyczną :) chociaż podobnie jak Ty najbardziej lubię biel :)
OdpowiedzUsuńBardzo szybko się wyprzedały, zostały chyba tylko niebieskie...
UsuńKoszula na Tobie mi się baardzo podoba, ale ja pewnie sama bym się na nią nie odważyła. Daleka ta ucieczka przed jajkami? :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Dominika
Dziękuję,
UsuńUcieczka na razie niech zostanie tajemnicą :)
Pozdrowienia
Jasne, moja wrodzona ciekawość wygrała i myślałam, że coś podpytam :)Tak czy inaczej udanego wyjazdu!
UsuńZuza wyglądasz rewelacyjnie jak zawsze zresztą!!! I zdjęcia!!! Bajka! a spodnie są jak skrojone na Ciebie!
OdpowiedzUsuńA tak na marginesie. jaki masz rozmiar tych spodni?
Pozdrawiam
wierna czytelniczka
Dziękuję, bardzo się cieszę, jeansy mam w rozmiarze 34 :)
UsuńPozdrowienia :)
Szczuplaczek!!!!Ja przymierzyłam i muszę mieć 36!
UsuńWyglądasz jak kwiat magnolii w tej koszuli:) Pięknie!
OdpowiedzUsuńO, jakie piękne porównanie :) Dziękuję :*
UsuńSuper stylizacja! Do tej pory nie byłam przekonana do takich falban ale dzięki Tobie zmieniłam zdaniem i mam zamiar uzupełnić swoją szafę w podobną bluzkę :)
OdpowiedzUsuńCiesze się, dzięki.
UsuńFalbanki są super na wiosnę i lato :)
Przepiękna jest ta koszula :)!!!
OdpowiedzUsuń:*
UsuńZuzia kusisz mnie tymi spodniami!sama od kilku miesięcy się na nie slinie i chyba mnie przekonalas!.koszula super choć pewnie sama bym się w niej czuła ale ostatnio kupiłam sobie w h&M sweterek w kolorze cukierkowego różu ;) niech żyje wiosną!. Buziaki
OdpowiedzUsuńTo jeden z moich najbardziej ulubionych modeli spodni. Warto spróbować :)
UsuńPozdrowienia
Ja mam z różem ogromny problem, na innych wydaję mi się być całkiem ok, jak ja go założę to czuję się jak karykatura człowieka. Wydaje mi się, że głównym pasującym do mnie kolorem jest czerń i tego się będę trzymać :) Tobie jednak Zuzo jest pięknie w tym kolorze, może przez wzgląd na ciemne włosy? Nie mniej jednak bardzo podoba mi się ten zestaw!
OdpowiedzUsuńŚciskam,
Karolina
Moja szafa też jest raczej stonowana, ale pozwalam sobie, od czasu do czasu, na jakiś mocniejszy kolor :)
UsuńMusisz spróbować :)
Pozdrowienia
uwielbiam Cię w tym zestawie!
OdpowiedzUsuń:*
UsuńZastanawiam się nad podobnymi butami z h&m. Model chyba dokładnie taki jak Twój tylko ze skóry licowej. Nigdy nie miałam butów z h&m i trochę obawiam się ich jakości. Czy mogłabyś mi napisać czy Ty jesteś zadowolona ze swoich? :) Czy są wygodne? Nie obcierają? Bo tego obawiam się najbardziej.
OdpowiedzUsuńTak, buty są wygodne i stabilne, choć mają swoją wadę - trochę farbują.
UsuńSprawują się dobrze, jak na sieciówkę :)
Tutaj nie widzę dziecinności, to kobiecy róż i kobieca stylizacja! 👍🏼 ciekawie wyglądasz ;) Ja niestety nie mogę nosić takiej bluzki, moj biust by mnie zamordował :D
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ;)
Dziękuję :)
Usuń